Športová bilancia za prvý polrok

Okrem odborných oblastí naši študenti nezanedbávajú ani športové aktivity. Nenechajú sa zahanbiť v kolektívnych, či individuálnych športoch ako je basketbal, bedminton, cezpoľný beh, stolný tenis alebo atletika. Náš tím už tradične úspešne reprezentoval Javorku v basketbale – chlapci získali pekné 2. miesto v žiackej kategórií obvodného kola. Škoda, že sa im v ťažkej konkurencii nepodaril získať titul, ktorý by im umožnil znovu postúpiť na Majstrovstvá Slovenskej republiky a tak nadviazať na úspechy z predchádzajúcich troch rokov, kedy obsadili jedno 1. a dve 2. miesta.

Výsledky našich žiakov a miesta na stupni víťazov v obvodných a krajských kolách:

Za povšimnutie stoja aj výsledky Karin Štiffelovej na Halových majstrovstvách kraja v atletike, kde sa v disciplínach beh na 60m a v skoku do diaľky výkonom 542 cm stala majsterkou kraja. Týmito výkonmi si vybojovala postup na majstrovstvá Slovenska.

Zábery z niektorých súťaží sú k dispozícii v albume Naši úspešní športovci na FB.

Všetkým reprezentantom Javorky srdečne ďakujeme! Viac súťaží je naplánovaných v rámci SAŠŠ v druhom polroku a tak držíme našim športovcom Javorákom prsty aj v druhej časti školského roka 2013/2014.