Gymnastky z Javorky úspešné!

Na okresnom kole v gymnastike v kategórii C naše dievčatá v zložení A. Makarová, K. Puškášová, V. Turčanová, V. Vikartovská(Kvarta B), E. Školníčková (Tercia A) a V. Liptáková (Príma A) nenašli premožiteľky a suverénne zvíťazili ako družstvo. Náskok pred druhým v poradí bol priepastný.

Okrem toho dominovali aj v poradí jednotlivkýň, kde obsadili všetky medailové pozície. Na prvom mieste sa umiestnila Andrea Makarová, druhé miesto obsadila Veronika Liptáková a tretie miesto patrilo Vladimíre Vikartovskej.

Javoráčky si tak vybojovali jednoznačný postup na krajské kolo do Košíc, ktoré sa uskutočnilo 24.4.2014. V silnej konkurencii sa dievčatá nestratili. Zabojovali v rámci svojich možností no najväčší boj zvádzali s nepriazňou domácich rozhodcov. Aj napriek tomu sa im podarilo obsadiť pekné 2. miesto.

K úspechu im srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu Javorky!