Šport v mesiaci december

Šport  v mesiaci december

Aj v mesiaci december žiaci našej školy žali úspechy na športovom poli.

Skvelé 1. miesto v obvodnom kole v basketbale dosiahli naši žiaci: Macejko, Dovčík, Pižem, Korfanta, Kamenický R., Verbovský, Bučák, vybojovali si tak účasť na majstrovstvá kraja, kde sa niektorí z nich prebojovali už po tretí krát v rade. Pevne dúfame, že nadviažu na vynikajúce výsledky z predchádzajú­cich rokov,

kedy sme získali 1. a 2. miesto na majstrovstvách Slovenska.

1.miesto na výborne obsadenom Vianočnom turnaji vo volejbale na ZŠ Hutnícka získali aj naše mladšie žiačky Vykartovská, Ďurišková, Da Cruz, Makarová,Viti­kačová,Turčano­vá.

Úspešní boli naši starší študenti vo futbalovom turnaji, kde obsadili pekné 3.miesto spomedzi 11 tímov nášho okresu. Za bojovný výkon treba pochváliť žiakov Ďuršu, Vartovníka, Dlugoša, Fehera, Šmelka, Hozzu, Borodáča, Fabiána a Vlčáka.

Veľkú tradíciu v našom meste má na záver roka vyhodnotenie výsledkov športových súťaží za celý školský rok 2010/2011 pod názvom – Škola roka. Podujatie sa konalo v divadle Reduta. Aj tu sa študentom našej školy mimoriadne darilo. V hodnotení stredných škôl nášho okresu obsadili študentky 1. miesto a študenti 3. miesto .

Vedenie školy a predmetová komisia telesnej výchovy by sa touto cestou chceli poďakovať všetkým žiakom, ktorí reprezentovali a reprezentujú farby našej Javorky.

Dátum pridania15.01.2012 15:43