A prišiel opäť deň víťazstva...

A prišiel opäť deň víťazstva...

Ako to už na našej Javorke býva dobrým zvykom, aj tento rok sme zožali úspech v podobe ďalšieho cenného prvenstva v umeleckom prednese poézie a prózy HVIEZDOSLAVOV KUBÍN. A zaslúžila sa o oň naša talentovaná žiačka z prímy A – Sárka Búzová.

Srdečne blahoželáme, SÁRKA, k tvojmu heroickému výkonu a získanému oceneniu a pevne veríme, že aj naďalej ponesieš úspešnú štafetu umeleckého prednesu na našej škole.

Dňa 6. mája 2021 sa konalo obvodné kolo v umeleckom prednese poézie a prózy HVIEZDOSLAVOV KUBÍN, kde nás Sárka reprezentovala svojím vystúpením. Bolo to priam neuveriteľné – do poslednej chvíle ohrozená prezenčná súťaž v čase komplikovanej pandemickej situácie sa napokon predsa len uskutočnila, pričom informácia o jej konaní a možnosti zaregistrovať sa prišla len päť dní v predstihu. Ale Sárka to zvládla perfektne – potrebovala len štyri dni na výber textu a jeho naučenie, čo pri rozsahu zvolenej prózy nebola vôbec žiadna maličkosť. A napokon z toho bolo nádherné 1. miesto v kategórii žiakov 5.-6. ročníka ZŠ a prímy osemročného gymnázia. Sárka nás bude následne reprezentovať v tejto súťaži v okresnom kole.Dátum pridania18.05.2021 14:11
AutorMgr. Zuzana Ďurišková
KategórieÚspechy
NálepkyŽiadne


Cisco